KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13809313
nr 1380 9313
2 st, Bengt Pettersson. Signerade. Olja på pannå, 19x13cm, yttermått inklusive ram: 22x16cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:38:00
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)